TotalFootball.am


07.11.19 20:03

Պորտուգալիայի հավաքականի հայտացուցակը Լիտվայի և Լյուքսեմբուրգի դեմ խաղերում


Պորտուգալիայի ընտրանու մարզչական շտաբը հրապարակել է հավաքականի հայտացուցակը Եվրո-2020-ի ընտրական փուլի Լիտվայի և Լյուքսեմբուրգի դեմ խաղերում։
Դարպասապահներ՝ Բետու («Գեզտեպե»), Ժոզե Սա («Օլիմպիակոս»), Ռուի Պատրիսիու («Վուլվերհեմփթոն»)
Պաշտպաններ՝ Ռիկարդու Պերեյրա («Լեսթեր»), Նելսոն Սեմեդու («Բարսելոնա»), Ռուբեն Սեմեդու («Օլիմպիակոս»), Ժոզե Ֆոնտե («Լիլլ»), Պեպե («Պորտու»), Ռուբեն Դիաս («Բենֆիկա»), Ռաֆայել Գերեյրու («Բորուսիա» Դորտմունդ), Մարիու Ռուի («Նապոլի»)
Կիսապաշտպաններ՝ Դանիլու Պերեյրա («Պորտու»), Ռուբեն Նեվեշ («Վուլվերհեմփթոն»), Բերնարդու Սիլվա («Մանչեսթեր Սիթի»), Բրունու Ֆերնանդեշ («Սպորտինգ»), Ժոաու Մոուտինյու («Վուլվերհեմփթոն»), Պիցի («Բենֆիկա»), Ժոաու Մարիու («Լոկոմոտիվ»)
Հարձակվողներ՝ Բրումա (ՊՍՎ), Կրիշտիանու Ռոնալդու («Յուվենտուս»), Անդրե Սիլվա («Այնտրախտ»), Դանիել Պոդենսե («Օլիմպիակոս»), Դիոգու Ժոտա («Վուլվերհեմփթոն»), Էդեր («Լոկոմոտիվ»), Գոնսալու Պասիենսիա («Այնտրախտ»)։

Պորտուգալիայի ընտրանու մարզչական շտաբը հրապարակել է հավաքականի հայտացուցակը Եվրո-2020-ի ընտրական փուլի Լիտվայի և Լյուքսեմբուրգի դեմ խաղերում։

Դարպասապահներ՝ Բետու («Գեզտեպե»), Ժոզե Սա («Օլիմպիակոս»), Ռուի Պատրիսիու («Վուլվերհեմփթոն»)

Պաշտպաններ՝ Ռիկարդու Պերեյրա («Լեսթեր»), Նելսոն Սեմեդու («Բարսելոնա»), Ռուբեն Սեմեդու («Օլիմպիակոս»), Ժոզե Ֆոնտե («Լիլլ»), Պեպե («Պորտու»), Ռուբեն Դիաս («Բենֆիկա»), Ռաֆայել Գերեյրու («Բորուսիա» Դորտմունդ), Մարիու Ռուի («Նապոլի»)

Կիսապաշտպաններ՝ Դանիլու Պերեյրա («Պորտու»), Ռուբեն Նեվեշ («Վուլվերհեմփթոն»), Բերնարդու Սիլվա («Մանչեսթեր Սիթի»), Բրունու Ֆերնանդեշ («Սպորտինգ»), Ժոաու Մոուտինյու («Վուլվերհեմփթոն»), Պիցի («Բենֆիկա»), Ժոաու Մարիու («Լոկոմոտիվ»)

Հարձակվողներ՝ Բրումա (ՊՍՎ), Կրիշտիանու Ռոնալդու («Յուվենտուս»), Անդրե Սիլվա («Այնտրախտ»), Դանիել Պոդենսե («Օլիմպիակոս»), Դիոգու Ժոտա («Վուլվերհեմփթոն»), Էդեր («Լոկոմոտիվ»), Գոնսալու Պասիենսիա («Այնտրախտ»)։





  Լրահոս



Աշխարհ


Ամենաընթերցվածները

Արարատ   8   19
Շիրակ   8   17
Լոռի   6   13
Ալաշկերտ   7   13
Արարատ-Արմենիա   6   13
Նոա   8   11
Փյունիկ   7   9
Ուրարտու   8   5
Գանձասար-Կապան   8   4
Երևան   8

  0