TotalFootball.am


10.09.19 21:36

Ֆրանսիա-Անդորրա, Անգլիա-Կոսովո, Լիտվա-Պորտուգալիա. մեկնարկային կազմեր


ԵՎՐՈ-2020-ի ընտրական փուլում այսօր կկայանան մի քանի հանդիպումներ: Սկիզբը՝ 22:45:

A Խմբում Անգլիան կընդունի Բեռնար Շալանդի (Հայաստանի հավաքականի նախկին մարզչի) Կոսովոյին: 

Անգլիա - Պիկֆորդ, Ալեքսանդր-Առնոլդ, Չիլվել, Ռայս, Կին, Մագուայր, Սթեռլինգ, Հենդերսոն, Քեյն, Բարկլի, Սանչո: 

B խմբում հետնապահ Լիտվա կհյուրընկալի Պորտուգալիային, որը հինգ միավորով երկորդ տեղում է: 

Պորտուգալիա - Պատրիսիու, Դիաշ, Գերերո, Ֆոնտո, Ռոնալդու, Բ. Սիլվա, Ֆերնանդեշ, Կարվալյու, Նևեշ, Կանսելու, Ֆելիշ: 

H խմբում աշխարհի գործող չեմպիոն Ֆրանսիան սեփական հարկի տակ կընդունի Անդորրային: 

Ֆրանսիա - Լյորիս, Դին, Վարան, Գրիզման, Ժիրու, Կոման, Տոլիսո, Դուբո, Սիսոկո, Լենգլե, Իկոնե: 







  Լրահոս



Աշխարհ


Ամենաընթերցվածները

 

Արարատ   6   16
Շիրակ   6   13
Արարատ-Արմենիա   4   10
Լոռի   4   10
Ալաշկերտ   5   7
Նոա   6   7
Փյունիկ   5   6
Գանձասար-Կապան   6   4
Ուրարտու   6   2
Երևան   6

  0

Բարսելոնա   2   6
Վալենսիա   2   4
Սելտա   2   4
Գրանադա   2   4 
Սևիլիա   2   4
Ատլետիկո Մադրիդ   2   4
Ատլետիկ Բիլբաո   2   3
Ռեալ Սոսիեդադ   2

  3

Վիլյառեալ

  2   3
Ռեալ Մադրիդ   2   3

Էիբար

  2   3
Խետաֆե   2   3
Մալագա   2   3 
Ռայո Վալյեկանո   2   2
Դեպորտիվո   2   1
Էսպանյոլ   2   1
Ալմերիա   2   1
Կորդոբա   2   1
Էլչե   2   1
Լևանտե   2

  0

Միլան

  1   3
Ռոմա   1   3
Ուդինեզե   1   3
Նապոլի   1   3
Չեզենա   1   3
Յուվենտուս   1   3
Կալիարի   1   1
Պալերմո   1   1
Սամպդորիա   1   1
Սասսուլո   1   1
Ատալանտա   1   1
Ինտեր   1   1
Տորինո   1   1
Վերոնա   1   1
Ջենոա   1   0
ՙԿիևո   1   0
Պարմա   1   0
Լացիո    1   0
Էմպոլի   1   0
Ֆիորենտինա

  1

  0
Չելսի  3   9
Սուոնսի  3   9
Ասթոն Վիլա  3   7
Մանչեսթեր Սիթի  3   6
Լիվերպուլ   3   6
Տոտտենհեմ  3   6
Արսենալ  3   5
Սաութհեմփթոն  3   4
Հալ Սիթի  3   4
Սթոուք Սիթի  3   4
Վեսթ Հեմ  3   3
ՔՊՌ  3   3
Սանդերլենդ  3   2
Մանչեսթեր Յունայթեդ  3   2
Լեյթեր  3   2
Նյուքասլ  3   2

Էվերթոն

 3   2
Վեսթ Բրոմվիչ  3   2
Քրիսթալ Փելաս  3   1
Բարնլի  3   1

 

Արարատ

  2

  3

Արարատ-Արմենիա

  1

  3

Ալաշկերտ

  1

  3

Արարատ

  2

  3 

Շիրակ

  2

 2

Բանանց 

  2

  1

Լոռի ՖԱ

  2

 1

Գանձասար-Կապան

  0

 0

Փյունիկ

 0

  0

Երևան